První výpravu jsme absolvovali v roce 2003.
Vlakem jsme se přepravili do Hořic a odtud vyrazili do Trutnova. Tam nás čekal Roman, u kterého jsme přespali.
Druhý den jsme se vydali směr Česká Skalice a Týniště nad Orlicí.
Třetí den následovala kratší etapa s cílem v Brandýse nad Orlicí.
Čtvrtý a zároveň poslední den jsme dorazili do Zábřeha, kde byl cíl celé výpravy.
Žádné fotografie ani video se nedochovalo protože jsme nefotili ani nenatáčeli. :-)
Fotogalerie průběhu výpravy
Žádné fotografie ani video se nedochovalo, protože jsme nefotili ani nenatáčeli. :-)